İade ve iade politikamız 7 gün boyunca geçerlidir. Satın almanızdan itibaren 7 gün geçtiyse size tam bir geri ödeme veya değişim sunamayız.

İade için uygun olabilmeniz için ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekmektedir. Aynı zamanda orijinal ambalajında olmalıdır.
İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı gereklidir.

Sipariş İptali

Siparişinizin iptalini info@handirancraft.com e-mail adresine veya Whatsapp’tan (+90 541 499 62 91) sipariş numaranız ile birlikte e-mail gönderebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verilmemiş ise iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.

Geri Ödemeler
İadeniz alındığında ve incelendiğinde, size iadenizin alındığına dair bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığına veya reddedildiğine dair sizi bilgilendireceğiz.

Onaylandığınız takdirde, geri ödemeniz işleme konacaktır ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak uygulanacaktır.

İndirimli ürünler
Yalnızca düzenli fiyatlandırılmış ürünlere iade yapılabilmektedir. İndirimli ürünler iade edilemez.

İade gönderileri
Ürününüzü iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye maliyetleri iade edilemez. Geri ödeme aldıysanız, iade nakliyesinin maliyeti iadenizden düşülecektir.

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması ne kadar zaman alabilir değişebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İadenizin tarafımıza ulaşacağını garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
İade ve iadelerle ilgili sorularınız için Contact Page ile iletişime geçin.